Nauczanie hybrydowe 17-28.05.2021

naucz hybrydowe

Zapytanie ofertowe 1065x800Informacja o wyborze oferty - PDF

Zapraszamy do złożenia ofert w ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.

"Remont schodów wejściowych w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku" przy ul. Kamiennej 15.

Zapytanie ofertowePDF

Zał. nr 1 - oferta - PDF

Zał. nr 2 - wzór umowy - PDF

Zał. nr 3 - oświadczenie - PDF

Zał. nr 4 - klauzula - PDF

Szkolny konkurs plastyczno - fotograficznym pod hasłem: "Zmiany klimatyczne"

pamietaj

kinga konkjpg

Miło nam poinformować, że w szkolnym konkursie plastyczno - fotograficznym pod hasłem: "Zmiany klimatyczne"
nagrody zdobyły następujące uczennice:

- Maria Fabisiak z klasy 6b

- Gabriela Piłko z klasy 5a

- Kinga Dłużniewska z klasy 6a

Wyróżnienia otrzymali:

- Antonina Białołus z klasy 4d

- Sandro Herrera Zuazo z klasy 4d

- Oskar Kochanowicz z klasy 7c

- Ida Drągowska z klasy 6e

Serdecznie gratulujemy!

Rada Samorządu Uczniowskiego
wraz z opiekunem Elżbietą Sorkowską

Spotkanie międzynarodowe uczniów

Projekt bez tytułu

6 maja odbyło się Międzynarodowe spotkanie z projektu eTwinning ,, Media- Znam ekran’’ ( EKRANI TANIYORUM) na platformie Zoom. Było to pierwsze spotkanie partnerów w ramach projektu. Dzieci z klas 4 a i 4 b mogli nawiązać znajomość z uczniami z Turcji. Było to dla nas wszystkich niezapomniane przeżycie dające możliwość komunikacji w języku angielskim z kolegami z innych państw.

Drodzy Laureaci i Finaliści! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród naszych uczniów mamy 7 tytułów laureatów i 4 tytuły finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Do tego zaszczytnego grona należą:

1. Jarosław Kavetski- laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego
i Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

2. Piotr Modzelewski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
i finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

3. Ignacy Gadomski- laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

4. Zofia Rynkiewicz- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

5. Michalina Skiepko- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

6. Gabriela Węgrzynowska- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

7. Marcin Chołołowicz- finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

8. Filip Dziemiańczuk – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

9. Natalia Lewoc- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i finalistom.

Dyrekcja szkoły

Małymi krokami wracamy do normalności!

Od 4 maja br. do szkoły wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI I NAUKI

Święto Narodowe Trzeciego Maja - 230. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja 1791 roku.

Jeśli ktoś chciałby przypomnieć sobie historię uchwalenia Konstytucji 3 maja polecamy obejrzenie krótkiej opowieści p. dr hab. Urszuli Kosińskiej z Uniwersytetu Warszawskiego. Ten filmik pewnie będzie też dobrą pomocą w przygotowaniu do konkursu.

A co naprawdę wiemy o powstaniu naszej pierwszej konstytucji i czasach, w których powstała? Czasem zaskakujemy samych siebie, ile informacji mieszczą nasze umysły. Najlepszą drogą, żeby się o tym przekonać, jest wyzwanie pełne pytań ???? Dlatego zostawiamy zaproszenie do konkursu i życzymy wspaniałej przygody w XVIII wieku ????

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA STRONIE:

www.mojahistoria.mozello.pl

2 maja - Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej .

Rzeczy, które powinniśmy wiedzieć o naszej fladze zawiera poniższa prezentacja.

„Weź Orła na majówkę” – konkurs

A może ktoś z Was chciałby trochę inaczej uczcić te majowe święta. Proponujemy udział w naszym szkolnym konkursie fotograficznym „Weź Orła na majówkę”. Trzeba mieć wydrukowane lub narysowane przez siebie godło Polski i w trakcie majówki zrobić mu zdjęcie na tle jakiegoś ładnego krajobrazu białostockiego czy podlaskiego. Wykonane zdjęcie z podanym imieniem, nazwiskiem, klasą oraz miejscem, w którym zostało zrobione należy przesłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

obr