obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

FINAŁY IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

 22 października 2016 roku w Augustowie – Przewięzi, przeprowadzone zostały finały IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. W finałach prawo startu miało po 20 najlepszych sztafet wyłonionych w Igrzyskach powiatowych, a następnie w czterech półfinałach wojewódzkich. Uczniowie SP Nr 5 zajęli II MIEJSCE (!!!) w województwie, co jest bez wątpienia ich ogromnym sukcesem. Oto nasi reprezentanci:

 Chomaciuk Stanisław

 Grzybowski Błażej

 Iwanowicz Patryk

 Kajewski Eryk

 Kułak Szymon

 Markiewicz Mikołaj

 Sanczenko Oskar

 Wolny Jakub

 Zahorowski Zbigniew

 Żuberek Jan

Opiekunami naszych zawodników są Bartosz Jurkowski i Mateusz Woroniecki.

Gratulujemy.