Publikacje szkolne

Kliknij, aby poczytać

W roku 1991 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku obchodziła jubileusz 70-lecia swego istnienia. Z tej okazji została wydana pierwsza monografia na temat historii szkoły "W sercu i pamięci" napisana przez panią Bogusławę Warakomską-Krzywicką

Kliknij, aby poczytać

Rok 2001, to podwójny jubileusz: 80-lecie istnienia naszej szkoły i 10 lat zarządzania placówką przez p. dyr. Bogdana Wróbla. Z tej okazji powstaje monografia pod tytułem "10 lat pod skrzydłami Wróbla" także autorstwa p. Bogusławy Warakomskiej-Krzywickiej.

Kliknij, aby poczytać

Z okazji 90-lecia naszej szkoły powstała publikacja "Piątka na szóstkę"  pod redakcją pań: Teresy Walczuk, Ewy Puchalskiej i Agnieszki Iwanickiej. Książka ta stanowi zbiór pięknych, nieraz wzruszających wspomnień naszych absolwentów, ich rodziców i nauczycieli.