obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Wielka wygrana!

10 maja 2018r. to wspaniały dzień dla uczniów klas 1-3 naszej społeczności uczniowskiej. W I rundzie pokonaliśmy szkoły : SP 34,SP 4 i SP 26 w Igrzyskach Dzieci Miasta w Grach i Zabawach – „ Olimpijka”. Dla uczniów klas pierwszych było to niezwykłe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy reprezentowali szkołę na zawodach sportowych. Klasy drugie i trzecie pokazały jak wygląda prawdziwa sportowa rywalizacja. Pomimo surowych ocen sędziów nasi trenerzy : p. Julita Gregorczuk, p. Elżbieta Grodzka i p. Dominika Kosewska-Kozicka mogły z nas być dumne. Rodzice, którzy przyjechali dopingować naszą SP 5 również byli zadowoleni. Wygrana to nie tylko dobra zabawa, ale siła odwagi i charakteru. Wypadliśmy znakomicie!!! Wiwat!!! Trzymajcie za nas kciuki, bo 17 maja II runda rywalizacji.

IMG 0561 Kopiowanie