obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Sport to zdrowie!

Uczniowie klasy 3c bardzo intensywnie rozpoczęli II semestr. Już w pierwszym tygodniu zawitali na basen przy ulicy Włókienniczej. Było mokro ale wesoło. Niektórzy stawiali pierwsze kroki na basenie a inni, jak się okazało, byli świetnymi pływakami. Istruktorzy pływania: pan Andrzej i Maciek czuwali nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonywanych zadań. Na koniec wszyscy mogli się zrelaksować i chwilkę pobawić. 

Było suuuper! Już nie możemy doczekać się następnego razu! 

basen

Tłusty czwartek w klasie 3c

Tłusty czwartek nie mógł odbyć sie bez pączków. Wszyscy uczniowie mieli okazję zjeść w swoich klasach tę słodką przekąskę, może nawet niektórzy próbowali pobić rekord w ilości zjedzonych pączków... . 

Klasa 3c również "pochłonęła" pewną ilość słodkości a to za sprawą niezawodnych mamuś...

tłusty czwartek

Mali aktorzy z wielkim talentem

8 lutego klasa 3c wraz z wychowawczynią  Agą W. i pania wicedyrektor Małgosią J. gościła w najmłodszej grupie naszej szkolnej społeczności - w "Zeróweczce". Zostaliśmy zaproszeni  na przedstawienie w wykonaniu właśnie tych cudownych małych aktorów. Było na co popatrzeć! Razem z panią Elą L. dzieciaczki śpiewały, recytowały, odgrywały scenki... a wszystko to oprawione kolorową dekoracją. Byliśmy zachwyceni...

Gratulujemy małym - wielkim aktorom! 

zerówka

Gore Gwiazda Jezusowi...

Miłym akcentem okresu bożonarodzeniowego jest organizowany cyklicznie "Wieczór kolęd". We wspólnym śpiewaniu bierze udział cała społeczność szkolna i lokalna. Tego dnia nie liczy sie wiek, płeć ani też zdolności wokalne! Ważna jest tylko jedna zasada - być razem i razem cieszyć sie z Narodzenia Pana a radość tę obwieszczać śpiewem! 

kolędowanie 1

Mały Mistrz saneczkarstwa to MY!!!

Uczniowie klasy 3b i 3c w ramach zajeć "Małego Mistrza" szlifują umiejętności saneczkarskie.

Górka szkolna w tym dniu była najbardziej uczęszczanym miejscem, zwłaszcza, że  śnieg właśnie spadł i pokrył ją a więc wreszcie można było pozjeżdżać na sankach i nie tylko! Podwórze szkolne tętniło gwarem radosnych głosów i nawet szczypiacy w nosy lekki mróz nie przeszkadzał w zabawie! 

zimowy mistrz

Hu! Hu! Ha! Zima wcale nie jest zła!

Uczniowie klasy 3c nie mogli juz doczekać się śniegu. Fakt, że w tym roku jest go jak na lekarstwo... więc jak tylko nadażyła się okazja, popędziliśmy na szkolne podwórze, by czerpać energię z zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Pomysłom i radości nie było końca! To są nasze ulubione lekcje ...zimowe zabawy

Aby ferie były bezpieczne!

Ferie zimowe to upragniona nagroda za ciężką i wytrwałą pracę w pierwszym semestrze roku szkolnego. Musimy jednak pamiętać, aby były one przede wszystkim bezpieczne. Zasady dobrej i bezpiecznej zabawy w zimowy czas odpoczynku, przypomnieli nam uczniowie klasy 1 i 2c wraz z wychowawczyniami, paniami Grażynką Wiśniewską i Elą Grodzką. Dzieci poprzez wiersze i piosenki przedstawiły nam jak i na co trzeba uważać w trakcie zabaw na śniegu. Mamy tylko nadzieję, żę wszyscy to dobrze zapamiętają i po feriach wrócą do szkoły zdrowi i z wielką energią i zapałem przystąpią do swoich szkolnych zadań. Trzymamy za was kciuki! 

bezpieczne ferie

W karnawale to są bale!!!

Uczniowie klas 0-3 mieli świetną okazję do zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych oraz modowych. Korzystajac z tego, że to czas karnawałowego szaleństwa, zorganizowaliśmy bal, którego tematem przewodnim była "Kraina Lodu". Tańcom, zabawie i radości nie było końca! Można było też zjeść watę cukrową, schrupać popcorn a także schować się w bańce mydlanej. Pomocnicy Elzy i Any uczyli dzieci robić zwierzątka z balonów. Był również konkurs na "Króla i Królową balu". Tu bezkonkurencyjni okazali się: Hania W. i Jakub S. z klasy 3c. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a pozostali, mają czas do następnego karnawału, na poduczenie sie w dziedzinie tańca... 

karnawałowy bal