'Holiday Postcards' - konkurs plastyczno- językowy

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno- językowym 'Holiday Postcards'.
Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV- VI.

holiday

I. Organizatorzy konkursu:
Zespół Szkół nr 5 w Białymstoku

II. Informacje ogólne:
Konkurs obejmuje pracę plastyczną z tekstem w języku angielskim. Adresowany jest do uczniów kl. IV- VI szkół podstawowych.

II. Cele konkursu:

1. Głównym celem naszego konkursu jest doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w formie pisemnej oraz rozwijanie umiejętności plastycznych.
2. Uczniowie będą mieli szansę pobudzenia wyobraźni i kreatywności oraz wykazania się znajomością słownictwa i struktur gramatycznych.
3. Dzieci będą brały udział w pozytywnej rywalizacji.

IV. Regulamin:

1.Uczestnicy konkursu przygotowują pracę plastyczną w formacie A3 (dowolna technika plastyczna) z tekstem w języku angielskim. Praca powinna mieć formę pocztówki: z jednej strony praca plastyczna przedstawiająca miejsce, które uczeń odwiedził w czasie wakacji. Na drugiej stronie ma znajdować się tekst w języku angielskim, w którym uczeń opisuje swój wakacyjny wyjazd oraz adresat: nauczyciel języka angielskiego ucznia wykonującego pracę oraz adres jego szkoły. Wszelkie pytania w sprawie konkursu należy kierować na adres mailowy: Agnieszka Iwanicka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Barbara Twarowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
2. Jeden uczeń może przygotować tylko jedną pracę.
3. Prace należy dostarczyć lub wysłać na adres: Zespół Szkół nr 5 w Białymstoku. ul. Kamienna 15, 15-021 Białystok z dopiskiem Konkurs języka angielskiego do dnia 14 października 2016.
4. Prace powinny być podpisane: • Imię i nazwisko ucznia- wykonawcy pracy • Klasa • Szkoła • Nauczyciel przygotowujący do konkursu.
5. Prace będą oceniane przez nauczycieli języka angielskiego oraz plastyki Szkoły Podstawowej nr 5. Od decyzji komisji konkursowej nie ma odwołania.
6. Nagrodzeni uczniowie (trzy główne nagrody oraz wyróżnienia) otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
7. Dostarczone prace nie będą zwracane. Jednocześnie organizatorzy zapewniają, że nadesłane na konkurs prace nie będą wykorzystane do żadnych innych celów pozakonkursowych. 8. Nagrodzone prace zostaną umieszczone na wystawie w holu w Zespole Szkół Nr 5 w Białymstoku.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją umieszczenia zwycięskich prac, nazwisk ich autorów na stronie internetowej szkoły.

Uwaga: Informacje o wynikach konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły do 31 października 2016 r. ( nasza.sp5.bialystok.pl )

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! ORGANIZATOR: Zespół Szkół Nr 5 w Białymstoku