Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dzieci"

choinka

„Chystos Spasitiel w połnocz rodiłsia,
w wiertiepie tiomnom on posieliłsia”

Błogosławieństwa na zorganizowanie konkursu udzielił Jego Ekscelencja Jakub Arcybiskup Białostocki i Gdański.

Rozstrzygnięcie konkursu - PDF

Dokumenty konkursowe - PDF

Galeria - zobacz

Cele konkursu:

1. Kształtowanie wrażliwości na piękno i atmosferę Świąt Bożego Narodzenia
  2. Pielęgnowanie tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych
  3. Integracja rodziny podczas wspólnego wykonywania pracy plastycznej lub przestrzennej.
  4. Pobudzanie aktywności twórczej dzieci

Warunki uczestnictwa:

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 0-III i IV-VI szkół podstawowych województwa podlaskiego.
  2. Każdy uczeń lub grupa (praca może być wykonana rodzinnie) może wykonać pracę plastyczną dowolną techniką na formacie A4 lub A3 lub pracę przestrzenną (mogą to być: choinka, bombka, witraż, aniołek, ikona Bożego Narodzenia, pocztówka świąteczna, grota).
  3. Prace należy przesłać pocztą w zamkniętych, zbiorczych kopertach, paczkach lub dostarczyć osobiście do organizatora konkursu, na adres: Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego, 15-021 Białystok, ul. Kamienna 15 lub do Centrum Prawosławnego do teczki „Boże Narodzenie”.
  4. Termin dostarczenia prac mija 22 grudnia 2017 r.
    .
  5. Każdą pracę należy zaopatrzyć w informację: imię i nazwisko, klasa, szkoła, adres szkoły, telefon, nazwisko nauczyciela prowadzącego, praca plastyczna/przestrzenna.
  6. Do każdej pracy należy dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie i przetwarzanie danych osobowych dziecka zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r., według wzoru określonego w załączniku nr 1 do Regulaminu.

Ocena prac

1. Ocena prac odbędzie się w kategoriach klasy 0-3, 4-6 oraz gimnazjum.
  2. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora.
  3. O wynikach konkursu uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie lub na stronie internetowej Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Białymstoku.

Organizatorzy:

Helena Dobosz (tel. 791 961 004)

S. Daria Matwiejuk

Obsługa informatyczna:  Jerzy Okrasiński