obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

JAN ŻUBEREK POWOŁANY NA ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI!!!

johnyUczeń klasy VII D Szkoły Podstawowej nr 5 w Białymstoku oraz zawodnik Akademii Piłkarskiej Talent rocznika 2004 Jan Żuberek został (po raz czwarty) powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski, które w dniach 20-27 stycznia odbywać się będzie w Bydgoszczy. Zimowa Akademia Młodych Orłów, bo tak nazywa się obóz szkoleniowy najlepszych, młodych, polskich zawodników z danego rocznika to doskonała okazja do potwierdzenia swoich wysokich umiejętności przed sztabem szkoleniowym młodzieżowych reprezentacji Polski. Postępy zawodników powołanych na kadrę są skrupulatnie monitorowane przez selekcjonerów przez wiele miesięcy, a trafiają tam najlepsi z najlepszych. Jest to olbrzymie wyróżnienie dla naszego zawodnika, Szkoły oraz Klubu. Jaśkowi życzymy powodzenia podczas zgrupowania. Jesteśmy przekonani, że uda mu się zaprezentować pełnię jego nieprzeciętnych możliwości i umiejętności!