obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Reprezentacja naszej szkoły na 80-leciu istnienia gimnazjum w Grodnie.

Grodno3Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z Gimnazjum Miejskim w Grodnie. Potwierdzeniem tego faktu stało się zaproszenie przedstawicieli dyrekcji i nauczycieli na obchody 80-lecia istnienia gimnazjum. 16 grudnia 2019r. delegacja w składzie: dyrektor Bogdan Wróbel i wicedyrektor Agnieszka Sasinowska oraz Wiesława Kolosa i Barbara Buńko uczestniczyła w akademii, którą uświetnili występami uczniowie oraz absolwenci szkoły. W trakcie uroczystości dyrektor SP5 Bogdan Wróbel przekazał pamiątkowy grawer z życzeniami dalszych sukcesów. Ponadto mieliśmy okazję poznać historię, największe osiągnięcia i plany rozwoju zaprzyjaźnionej szkoły oraz zobaczyć najciekawsze miejsca w Grodnie. Wszystkim pracownikom i uczniom grodzieńskiego gimnazjum życzymy dalszych sukcesów i owocnej współpracy z „Piątką”!  

Grodno1

Grodno2