obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

 "Dzwoneczki z Piąteczki" - I miejsce!!!

dzwoneczki5b

''Dzwoneczki z Piąteczki "w składzie Marta Sawicka, Klaudia Karczewska, Karol Makowski, Weronika Kursa, Dominika Moraś, Wiktoria Lenczewska, Zuzanna Mordasiewicz, Jakub Lompart, Mateusz Trawiński, Mateusz Orzechowski, Kamil Gryczanowski, Aleksandra Garbar reprezentowały SP5 w X Podlaskim Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. Poziom występujących solistów i zespołów był bardzo wysoki. Kategorie wiekowe wykonawców obejmowały dzieci w wieku przedszkolnym po młodzież powyżej lat 18. W dniu przesłuchań wykonaliśmy dwa utwory: "Niepodległa, niepokorna" i "Co to jest niepodległość?" w kategorii zespołów w wieku 8-13 lat. Jury w składzie; prof. Edward Kulikowski, mgr Cezary Kunda, dr hab. Ewa Rafałko przyznało nam pierwsze miejsce w swojej kategorii pierwsze miejsce co nas jako wykonawców i towarzyszących rodziców mile zaskoczyło. W trakcie uroczystej gali podsumowującej przegląd zespoły i wykonawcy jeszcze raz wystąpili i odebrali nagrody w postaci sprzętu nagłaśniającego szkole. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i z jeszcze większym zapałem śpiewamy.

dzwoneczki5a