obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Spektakl "Chemiczna zmiana nastroju"

chmiczna zmianaDnia 7 listopada 2019r. uczniowie klas 7a i 7c udali się na spektakl profilaktyczny, pt.: "Chemiczna zmiana nastroju" przygotowany dla młodzieży i pedagogów, a wystawiany w auli Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu w Białymstoku. Sztuka poruszała problemy młodego człowieka: samotność, niezrozumienie, problemy w szkole i domu, uzależnienie. Aktorzy z teatru „Madame” w niezwykle interesujący sposób, przy pomocy tekstu, obrazu i piosenek przedstawili zagrożenia jakie niesie ze sobą zażywanie środków psychoaktywnych.

chmiczna zmiana2

Przedstawienie przeplatane było prelekcjami na temat szkodliwości działania środków psychoaktywnych, ich negatywnych skutków oraz odpowiedzialności prawnej.

Opiekunowie grupy: Małgorzata Andraszek, Aneta Michalczuk