obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Spotkanie Bożonarodzeniowe ”bogate wieczory”

DSCN1182 Copy

Od wielu lat w naszej szkole odbywają się Spotkania Bożonarodzeniowe tzw. ”bogate wieczory” i w tym roku także spotkanie odbyło się 16.01.

Wieczór ten, oprócz tradycyjnych białoruskich jasełek, wzbogaciliśmy wystawą prac z konkursu „Boże narodzenie w oczach dzieci”. Na spotkaniu wręczane też były nagrody uczestnikom tego konkursu. Wśród zaproszonych gości był Ojciec Roman Płoński- wizytator katechezy, Elżbieta Mikulska- wiceprezes ZNP, Jarosław Charkiewicz- redaktor naczelny Metropoli Warszawskiej oraz Sławomir Nazaruk- Radny Rady Miejskiej. Bardzo licznie przybyli uczniowie, rodzice i nauczyciele z różnych szkół Białegostoku (ok. 300 osób). Dyrekcja szkoły i organizatorzy konkursu: Helena Dobosz i Elżbieta Sorkowska dziękują uczestnikom za przybycie. 

 

DSCN1180 Copy DSCN1187 Copy