obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

WARSZTATY TEATRALNE W SP 5

innowacja teatr 19Dnia 25 maja w naszej szkole odbyły się teatralne zajęcia warsztatowe przeprowadzone w ramach innowacji pedagogicznej "Wychowanie do wartości - koleżeństwo, przyjaźń, miłość...trudne tematy, trudne sprawy". W warsztatach wzięli udział uczniowie klas ósmych. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy pracowali w zespołach, analizowali teksty literackie, tworzyli inscenizacje w oparciu o własne scenariusze, pracowali nad świadomością własnego ciała. Zajęcia okazały się niezapomnianą przygodą dla naszych uczniów, rozwinęły ich aktywność, kreatywność, umiejętność pracy nad słowem, gestem, ruchem, zintegrowały grupę, a także dały wszystkim wiele radości :)

Zajęcia zorganizowały: Elwira Bazyluk Sylwia Lange