obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

 Sukces w ogólnopolskim konkursie „Mój podręcznik do języka rosyjskiego”

ksiazka ros 19Nasza uczennica Dominika Pęza z klasy VIII zdobyła Nagrodę Specjalną w ogólnopolskim konkursie „Mój podręcznik do języka rosyjskiego”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z całej Polski. Celem konkursu było zwiększenie zainteresowania językiem rosyjskim i kulturą Rosji oraz kształtowanie wśród uczniów postawy otwartości na świat, ciekawości, tolerancji wobec innych narodów, ich kultur i języka. Komisja konkursowa w całym konkursie przyznała dwie Nagrody Specjalne za podkreślenie w pracy konkursowej dialogu polsko-rosyjskiego. Praca musiała zawierać trzy elementy: projekt okładki, autorski tytuł oraz spis treści składający się z 10 rozdziałów. W konkursie brali również inni uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.