obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Odbył się Dzień Otwarty - to był wspaniały dzień!

P1280650Dnia 27 lutego odbył się w naszej szkole ,,Dzień otwarty klas I-III". Tegoroczne spotkanie z przedszkolakami przebiegało pod hasłem ,,W SP5 zdrowo żyć ma się chęć!". Goście zostali przywitani częścią artystyczną na sali gimnastycznej. Uczniowie klas drugich i trzecich recytowali wiersze, tańczyli, grali na flażoletach, śpiewali piosenki w języku angielskim. Ich starsi koledzy z Akademii Piłkarskiej "Talent" popisywali się sztuką piłkarską. Chór szkolny pokazał, że potrafi nie tylko rewelacyjnie śpiewać, ale także grać na tak nietypowym instrumencie, jak kubek!

W miłej i zdrowej atmosferze - z jabłkiem w ręce - mali goście zwiedzali szkołę, bawili się ze starszymi kolegami, rozmawiali z nauczycielami. Mamy nadzieję, że od września będą uczniami naszej szkoły. Wszak "W SP5 zdrowo żyć ma się chęć!".

Zobacz galerię