obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

III FESTIWAL TWÓRCZOŚCI AGNIESZKI OSIECKIEJ

20190307 123742 1Dnia 7 marca w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku odbyłą się gala finałowa III Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej, którą organizwało II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku. Miło nam poinformować, iż otrzymaliśmy dwa równorzędne wyróżnienia. Maria Matulewicz z klasy VI B wykonała piosenkę “ Damą być”, a Maria Ciężkowska z te jsamej klasy z zespołem w składzie: Michał Jóźwiak-gitara , Tymoteusz Kostro- bongosy wykonała piosenkę “ Nim wstanie dzień”. Komisja podkreśliła, iż były to najmłodsze uczestniczki konkursu, które doskonale zmierzyły się z bardzo dojrzałym repertuarem Osieckiej. Konkurs był obięty Honorowym Patronatem Kurataorium Oświaty w Białymstoku i Prezydenta Miasta. Życzymy kolejnych sukcesów artystycznych. Nad przygotowaniem uczennic czuwała Pani Katarzyna Breczko.