obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Apel podsumowujący I semestr 2018/19

IMG 5418Dnia 21 lutego na sali gimnastycznej odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas IV - VIII i III gim w I semestrze b. r. szk. Prowadząca - przewodnicząca RSU - Emilia Kozioł ogłosiła, iż najlepszymi klasami w I sem zostały:

 • klasa 4b - średnia 5,06
 • klasa 4f - średnia 4,92
 • klasa 5b - średnia 5,09
 • klasa 6b - średnia 4,85
 • klasa 7a - średnia 4,44
 • klasa 8a - średnia 4,32
 • klasa III a gim - średnia 4,04

Ponadto najkulturalniejsi uczniowie zostali nagrodzeni honorowymi dyplomami, a dodatkowo w czerwcu pojadą na rajd rowerowy. Dyrekcja przyznała również stypendia motywacyjne dla najlepszych uczniów w szkole. Uzdolnieni matematycznie uczniowie brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej. Startowało w niej ponad 130 uczniów naszej szkoły. Tylko 4 z nich zdobyło tytuł laureata. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki, a byli to:

 • Michalina Skiepko 
 • Jan Dylnicki 
 • Szymon Matan 
 • Filip Fabisiak

Prowadząca przedstawiła również sukcesy uczniów w innych konkursach wiedzy, konkursach plastycznych, zawodach sportowych.

Organizacja; Aneta Michalczuk
oraz uczennice: Emilia Kozioł, Olga Sorkowska, Małgorzata Olesińska