Apel podsumowujący I semestr 2018/19

IMG 5418Dnia 21 lutego na sali gimnastycznej odbył się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas IV - VIII i III gim w I semestrze b. r. szk. Prowadząca - przewodnicząca RSU - Emilia Kozioł ogłosiła, iż najlepszymi klasami w I sem zostały:

• klasa 4b - średnia 5,06
  • klasa 4f - średnia 4,92
  • klasa 5b - średnia 5,09
  • klasa 6b - średnia 4,85
  • klasa 7a - średnia 4,44
  • klasa 8a - średnia 4,32
  • klasa III a gim - średnia 4,04

Ponadto najkulturalniejsi uczniowie zostali nagrodzeni honorowymi dyplomami, a dodatkowo w czerwcu pojadą na rajd rowerowy. Dyrekcja przyznała również stypendia motywacyjne dla najlepszych uczniów w szkole. Uzdolnieni matematycznie uczniowie brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej. Startowało w niej ponad 130 uczniów naszej szkoły. Tylko 4 z nich zdobyło tytuł laureata. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki, a byli to:

• Michalina Skiepko
  • Jan Dylnicki
  • Szymon Matan
  • Filip Fabisiak

Prowadząca przedstawiła również sukcesy uczniów w innych konkursach wiedzy, konkursach plastycznych, zawodach sportowych.

Organizacja; Aneta Michalczuk
oraz uczennice: Emilia Kozioł, Olga Sorkowska, Małgorzata Olesińska