obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Podium w Wojewódzkim Konkursie "112 ratuje życie"

P1280518W styczniu br. dwa zespoły uczniów z naszej szkoły wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie "112 RATUJE ŻYCIE" organizowanym przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach.

Obie prace filmowe były wykonane z ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością uczniów. Do finału konkursu dotarł jeden zespół zajmując TRZECIE miejsce w województwie! Tworzyli go  nastęujący uczniowie: Patrycja Klimuk, Justyna Adaszkiewicz, Zofia Bobryk, Wiktoria Bielecka, Oliwia Samson, Martyna Trochimczuk i Martyna Ciuńczyk – uczennice klasy VIb. W gali finalowej konkursu wzięla udział cała klasa VIb z p. Pauliną Jurczykowską,  p. dyrektor Bogdan Wróbel oraz opiekun zespołu Jerzy Okrasiński.

Po uroczystości czekała na uczniów miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku. Każdy mógł także spróbować sił w przeprowadzeniu samodzielnej reanimacji człowieka (ćwiczenia na fantomie), usiąść na quadzie służbowym straży pożarnej, obejrzeć karetke pogotowia od środka oraz wysłuchać porad ratowników medycznych.

Serdecznie gratulujemy naszym Uczniom tak wspaniałego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów!!!

  

112

Galeria szkolna - zobacz

Ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu
oraz galeria na stronie internegowej CEN w Suwałkach - zobacz