obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Wyróżnienie specjalne Weroniki Michniewicz w konkursie ogólnopolskim

weronika3

Wyróżnienie specjalne Weroniki Michniewicz z klasy III A gimnazjum w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka” – edycja krakowska 21 stycznia 2019 r. Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, w Dniu Święta Babci odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”. Ogłosiła go Fundacja „Żyj z pasją” z siedzibą w Warszawie. Weronika Michniewicz z klasy III A gimnazjum zdobyła w nim wyróżnienie specjalne. Serdecznie gratulujemy! Należy wspomnieć, iż Gala konkursu odbywa się zawsze w Dniu Święta Babci, są na niej przyznawane tytuły Honorowej Babci i Honorowego Dziadka. W tym roku otrzymali je piosenkarka Halina Kunicka oraz trener i piłkarz Andrzej Strejlau. Oczywiście zaszczycili oni uroczystość swoją obecnością. Pani Halina dała krótki koncert swoich piosenek. Na widowni obecni byli Honorowi Babcie i Dziadkowie z poprzednich lat – min. Stefan Fredmann, Ewa Zawadzka, Janusz Tylman.

Więcej informacji na stronie: http://www.fundacjazyjzpasja.pl/

weronika2

 

weronika1

Weronika wykonała pracę pod kierunkiem p. Elżbiety Sorkowskiej.