obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Jasełka w Domu Pomocy Społecznej

DSC 2319Dnia 18 stycznia uczniowie naszej szkoły gościli w Domu Opieki Społecznej Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Franciszkanek od Cierpiących w Białymstoku. Celem wizyty było wspólne celebrowanie okresy okołoświatecznego i wystawienie jasełek szkolnych. Uczniowie z klasy Vc pod kierunkiem Pani Anny Greleckiej, Janiny Szwatro, Andżeliki Bujnowskiej zaprezentowali spektakl, który wykorzystywał wielu narodowych bohaterów, którzy przysłużyli się naszemu krajowi z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Aktorom towarzyszyli chórzyści z klas szóstych pod kierunkiem Pani Katarzyna Breczko. Na koniec wszyscy podopieczni domu pomocy zostali obdarowani kartami okolicznościowymi z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka. Dziękujemy za ciepłe słowa i gorące przyjęcie oraz wspólne kolędowanie.

DSC 2324

DSC 2325