obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Wieczór Kolęd 2019

DSC 2222Dnia 17 stycznia w naszej szkole odbyła się cykliczna impreza Wieczór Kolęd i Pastorałek adresowana do Babć i Dziadków. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Pani Katarzyna Breczko nauczyciel muzyki, która wspólnie z zespołami klas szykowałą repertuar na ten wieczór. Na początku wieczoru zobaczyliśmy autorki spektakt, pt.:” Stop klatka” przygotowany pod kierunkiem Pani Pauliny Jurczykowskiej wraz z klasą VIB. Następnie uczniowie pod kierunkiem nauczycieli, wychowawców prezentowali kolędy polskie i prawosławne. Wszyscy zebrani mogli uczestniczyć w kolędowniu i wysłuchać pięknych akompaniamentów przygotowanych przez uczniów naszej szkoły. Gościem wieczoru były taneczne karnawałowe popisy dzieci i młodzieży ze Studia Artystyczno- Tanecznego “ Prestige” w Białymstoku. Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby w nastepnym roku równie owocnie wsparły nas w tej imprezie.  

Zobacz galerię