obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Koncert Kolęd w Klubie Garnizonowym

Na zaproDSC 2167 1szenie Pani Eugenii Kuli, Prezesa Koła 10 Pułku Ułanów Litewskich i ich rodzin, zespół “Sing City” z naszej szkoły uświetnił spotkanie opłatkowe, które odbyło się w Klubie Garnizonowym w Białymstoku dnia 28 grudnia. Uczniowie wykonali następujące kolędy: “Bóg się rodzi”, “Dzisiaj w Betlejem”, “Gdy się Chrystus rodzi”, “Lulajże Jezuniu”, “A wczora z wieczora”, “Gdy śliczna Panna”, “ Przybieżeli do Betlejem”, “Pójdźmy wszyscy do stajenki”, “Nie było miejsca dla Ciebie” i piosenkę świąteczną “Pierwsza Gwiazda”. W skład zespołu weszli: Zuzanna Breczko, Maja Lewocka, Maria Ciężkowska, Maria Matulewicz i Tymoteusz Kostro. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i wiele życzliwych słów po koncercie. 

 

DSC 2114 1 DSC 2163 1
DSC 2138 1 DSC 2121 1