obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Koncert pieśni patriotycznych w Niepublicznej Szkole Specjalnej Jasny Cel w Białymstoku

image000000 1Dnia 20 listopada chór szkolny pod opieką pani Katarzyny Breczko udał się z koncertem pieśni patriotycznych do Niepublicznej Szkoły Specjalnej Jasny Cel w Białymstoku. Montaż słowno muzyczny prowadził uczeń klasy VI Piotr Modzelewski, a towarzyszyli mu recytatorzy, którzy wygrali konkurs dotyczący twórczości patrona Szkoły Podstawowej Nr 5. Chór wykonał pieśni patriotyczne m.in.: “ Piechotę”, “ Marsz I Brygady”, “ Polską flagę”, “ Niepodległą niepokorną” z całą społecznością szkoły zaintonowano wspólnie “Przybyli ułani pod okienko”, “ Białe rózę”, “ O mój rozmarynie” i “Rotę”.

Dziękujemy wszystkim za wspólne śpiewanie i ciepłe przyjęcie.