obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Goście z Bułgarii

bulg2W ramach projektu Erazmus+ "My future job is the sport" dwudziestu uczniów i trzech nauczycieli ze szkoły Sports School ,,Dimitar Rohov" w Sliven (Bułgaria) przyjechało w październiku 2018 do naszej szkoły, aby obserwować zajęcia sportowe.

 

Zaproszeni goście z wielkim zaangażowaniem uczyli się języka angielskiego, języka polskiego, a także uczestniczyli w zajęciach sportowych. Celem projektu było umożliwienie uczniom zdobycia kompetencji trenerskich, poznanie nowych metod szkoleniowych oraz rozwinięcie umiejętności organizowania wydarzeń sportowych.

 

Zajęcia z uczniami były prowadzone przez nauczycieli naszej szkoły: p. M. Andraszek, p. P. Jurczykowską, p. R. Pawlak, p. B. Wierzchucką, p. B. Jurkowskiego, p. Dz. Żuberka i p. P. Matysa.

Więcej zdjęć dostępnych jest na stronie projektu.

Link do strony projektu - zobacz

trening

trening2

trening3

trening4

bulg