obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

ROK NIEPODLEGŁOŚCI

flagaRok Niepodległości obchodzimy w naszej szkole poprzez realizację konkursów, projektów, akademii. Jednym z takich wydarzeń będzie Uroczysta Wieczornica w wykonaniu uczniów SP NR 5 w Białymstoku, która odbędzie 11 listopada 2018r.

 

Zapraszamy na mszę do kościoła pod Wezwaniem Matki Boskiej Fatimskiej w Białymstoku na godzinę 18.00. Po nabożeństwie wystąpią nasi uczniowie w montażu słowno–muzycznym pt. „Wyrastam z Pięknej i Niepodległej...”.

 

Wieczornica jest jednym z zadań realizowanych w ramach projektu, który został nagrodzony I miejscem w Wojewódzkim Konkursie Metodycznym pt. „Rok Niepodległości” zorganizowanym przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach .

 

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu uczniów, rodziców i nauczycieli.