obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Finał Międzynarodowego Konkursu "MOJA MAŁA OJCZYZNA"

P127051019 października w naszej szkole odbyła się gala podumowująca Międzynarodowy Konkurs Grafiki Komputerowej “Moja mała ojczyzna”. Gościliśmy lauretów wraz z opiekunami, którzy z rąk dyrektora Bogdana Wróbla otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Laureaci konkursu otrzymali również dyplom i upominki z Gimnazjum Nr 26 z Tomska, które wręczono na gali. Konkurs podsumowała Pani dr Karolina Szymborska ze Stowarzyszenia “Wspólnota Polska” - koordynator projektu “Razem dla Edukacji”. Galę uświetnił występ chóru szkolnego. Następnie koordynator projektu szkolnego Pani Wiesława Kolosa oraz Pani Barbara Buńko udzieliły wywiadu dla TVP3, którego projekcja odbyła się w wieczornych wiadomościach “Obiektywu”. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Galeria - zobacz