obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Parę zasad bezpieczeństwa dla rodziców i dzieci

Drodzy Uczniowie!

Zapewnienie bezpieczeństwa podczas wakacji leży w gestii każdego z nas. To prawda, że w przypadku uczniów szkoły podstawowej, to rodzice i opiekunowie troszczą się o bezpieczne wakacje. Jednakże dzieci wcale nie są całkowicie zwolnione z troski o siebie, inne dzieci, czy nawet o swoich rodziców. Także dziecko powinno czasem przypomnieć starszym, o ile jest taka konieczność, o zasadach bezpieczeństwa, których dla ich dobra nie wolno łamać.

Zapozajcie się więc z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi zarówno dzieci, jak i dorosłych. Oczywiście nie wszystkie da się w tak symboliczny sposób przedstawić. Resztę zasad powinien podpowiedzieć zdrowy rozsądek, którego zawsze należy posłuchać. 

Czekamy na Was, wypoczętych, uśmiechniętych i zdrowych, we wrześniu!

 

bezp internet


Postepowanie w przypadku burzy


RCB BEZP WODA POPR


RCB wichury


RCB BEZP UPALY 1 PNG