obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

"Wiosenny Turniej"

wios turn2018W dniu 01.06.2018 r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej klas III o Puchar Przechodni Dyrektora SP5 w Białymstoku. Rywalizowało w nim sześć drużyn, z których I miejsce zajęła klasa III a, wygrywając wszystkie mecze. Otrzymali oni w nagrodę również piłkę nożną dla klasy. Oby jak najczęściej korzystali z tej nagrody na boisku szkolnym.

Gratulujemy ZWYCIĘZCOM!!!

O kolejnych trzech miejscach zadecydowała różnica w ilości strzelonych bramek, gdyż te drużyny miały na koncie po tyle samo punktów. Wyniki poniżej. Wybrany został również "Król strzelców" z największą liczbą strzelonych bramek (5). Został nim Michał Serokin z klasy III c otrzymując w nagrodę statuetkę.

GRATULUJEMY!!!

Dużą ilością bramek popisali się m.in.: Michał Iwaniuk (IIIa), Tomasz Wasilewski (IIIa) i Stanisław Kasprzak (IIIe).

Brawo chłopcy!!!

W turnieju wzięły udział również dziewczęta, które dzielnie wspierały swoich kolegów grając z nimi. Dziewczęta z klasy III D wystąpiły z przygotowanym wcześniej układem tanecznym. Uwieńczeniem wiosennego turnieju z okazji Dnia Dziecka był pokaz iluzjonisty na sali gimnastycznej.

  • I miejsce - III a
  • II miejsce - III e
  • III miejsce - III c
  • IV miejsce - III g
  • V miejsce - III b
  • VI miejsce - III d