obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

XV Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych „Akolada"

20180411 140706411 kwietnia odbył się XV Podlaskiego Festiwalu Szkolnych Zespołów Muzycznych „Akolada" organizowany w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku. Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Białegostoku. Miło nam poinformować, iż zespół wokalno- instrumentalny „ Sing City” z naszej szkoły zdobył wyróżnienie. Uczniowie zaprezentowali dwie piosenki „ Pół kroku stąd” z repertuaru Natalii Nykiel, oraz „Happy” Pharella Wiliama. W skład zespołu weszli chórzyści klas V i VI oraz akompaniujących Julia Ledochowicz, Michał Jóźwiak – gitary, Tymoteusz Kostro – bongosy, Weronika Rynkiewicz – flet poprzeczny. Celem konkursu było podnoszenie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży. Życzymy dalszych sukcesów artystycznym, prace zespołu koordynował nauczyciel muzyki Kasia Breczko.