obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Konkurs "Na wspólnej ziemi"

DSC 080229 marca 2018 r. (w Wielki Czwartek) w świątecznej atmosferze przekazałyśmy Panu Jarosławowi Werpachowskiemu pracę pt: "Cebulaki i oszalałe koty", tym samym kończąc ponad trzymiesięczny projekt konkursowy "Na wspólnej ziemi". Uroczyste wręczenie odbyło się w domu naszego bohatera w Sośni, a obecne były uczestniczki projektu: Emilia Kozioł, Małgorzata Olesińska i Olga Sorkowska z kl. VII a oraz opiekunki - p. Barbara Buńko i p. Katarzyna Breczko. Przypomnijmy, iż na konkurs złożyły się wywiady z naszym bohaterem, dwukrotna wizyta w białostockim archiwum, lekcja historii przeprowadzona przez gościa z IPN i wielokrotne dokumentacje zdjęciowe wybranych miejsc. Praca została wysłana do Fundacji Shalom, a my będziemy z niecierpliwością czekać na wyniki konkursu. 

 

DSC 0797 DSC 0804