obr10a.jpgobr10a1-un.jpgobr15a1-un.jpgobr4a1-un.jpgobr6a1-un.jpgobr7a1-un.jpg

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu na Pocztówkę Wielkanocną w Języku Niemieckim i Angielskim „Frohe Ostern! Happy Easter”

IMG 20180320 124146 116 marca 2018 r. zakończyliśmy I edycję Szkolnego Konkursu na Pocztówkę Wielkanocną w Języku Niemieckim i Angielskim. Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów szkoły podstawowej do nauki języka niemieckiego. Organizatorem konkursu była p. Emilia Radziwońska oraz p. Elżbieta Sorkowska. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Białymstoku wykonali 27 przepięknych pocztówek Wielkanocnych. Komisja konkursowa wybrała najlepsze prace pod względem artystycznym i językowym i przyznała nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach:

I kategoria – klasy IV-VI szkoły podstawowej

I miejsce Martyna Trochimczuk kl. Vb

II miejsce Kornelia Szmigiel kl. IVc

III miejsce Piotr Modzelweski kl. Va

III miejsce Maja Sajewicz kl. VIa

Wyróżnienie Emilia Kordecka kl. IVc

Wyróżnienie Michalina Orłowska kl. Vc

II kategoria – klasy VII szkoły podstawowej i klasy II i III gimnazjum.

I miejsce Aniela Sawicka kl. VIIa

II miejsce Otylia Wąsik kl. IIa

III miejsce Alicja Gawryło kl. IIa

III miejsce Kalina Glińska kl. IIa

Wyróżnienie Olga Sorkowska kl. VIIa

Wyróżnienie Bartosz Pawluczuk kl. IIb

 

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom. Nagrody i dyplomy wręczone zostaną pod koniec marca podczas apelu z okazji Świąt Wielkanocnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Do zobaczenia.

Organizatorzy konkursy:

p. Emilia Radziwońska,

p. Elżbieta Sorkowska  

IMG 20180320 124054 1 IMG 20180320 124106 1 IMG 20180320 124207 1