01slaider1.jpg01slaider3un.jpg7slaider8.jpg8slaider9.jpg9slaider11.jpg

Mamy Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka!

Klasy 1 a i 1 b razem z wychowawczyniami Jolą Jasiuk i Marzeną Szpiczko w tym roku szkolnym wzięły udział w programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka. Zajęcia związane były z bezpieczeństwem- w domu, szkole, na drodze, w internecie i w towarzystwie rówieśników. Puchatek i jego przyjaciele przygotowali dla nas zestawy wskazówek, filmów, ćwiczeń oraz zabaw, dzięki którym wiemy jak dbać o swoje bezpieczeństwo i innych. Edek Kredek był nauczycielem bezpieczeństwa w szkole, Sygnałek uczył nas jak bezpiecznie zachowywać się na drodze, Lucek Klucek to straznik domowego bezpieczeństwa, Klawik był przewodnikiem po świecie internetu, a Serdeczniak to specjalista w budowaniu bezpiecznych relacji z rówieśnikami. Na koniec należało sprawdzić swoje wiadomości w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa. Test składał się z 12 pytań, które rozwiązywaliśmy na zajęciach komputerowych. Jak widać poradziliśmy sobie super z testem, gdyż otrzymaliśmy certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka. Teraz możemy spokojnie jechać na wakacje- z nami bezpiecznie! 

akademia bezp puchatka 13