Patriotyczne śpiewanie

patriotyczne spiewanieNasz szkoła po raz 7 przystąpiła do miejskiego projektu Patriotyczne Śpiewanie 2020, której organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 12 w Białymstoku. Podczas lekcji muzyki uczniowie mieli za zadanie utrwalać pieśni patriotyczne. Na lekcji zdalnej odbyło się nagranie tych utworów. Uczniowie wykazali się wielką inwencją w przygotowaniu do zajęć zdobiąc pokoje symbolami narodowymi. Uczniowie klas młodszych jeszcze w okresie uczęszczania do szkoły nagrali "Mazurka Dąbrowskiego", prezentując się w strojach galowych na tle godła w naszej szkole. We wtorek 10 listopada o godzinie 11:11 klasa IV odśpiewała uroczyście w pozycji na baczność hymn państwowy. Wszyscy uczniowie z wielką uwagą, skupieniem i zaangażowaniem brali udział w tym projekcie.